dual sim , android, 8MP camera , I68 , nieuw in seal
type: Mg302, ongebruikt, 1000V isolatietester+ RMS multimeter, draadloze USB interface, waterdicht IP67, richtprijs 385
CCTV met 8 camera's, ongebruikt enkel de bedrading van de 4 extra camera werd geopend, engelse stekkers met gratis adapters
Extech MO270 Materiaalvochtigheidsmeter Meetbereik bouwvochtigheid 0 tot 99.9 %Vol. Meetbereik houtvochtigheid 6 tot 99. hout en materiaalvochtigheidsmeter met draadloze sensor en telescopische hendel, nieuw in stevige box
type: Als2500, ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor
type: Sw45, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
flymo sabrecut XT cordless 18V, getest en werkend, sporen die duiden op eenmalig licht gebruik, lader met engelse stekker, gratis adaptor
ongebruikt, beschadigde doos, engelse stekker met gratis adaptor
1 batterij 18V, heggenschaar Xreach OHT1850X , grastrimmer RLTS830H13, getest en werkend, gebruikssporen, lader met engelse stekker, gratis adaptor
ongebruikt, opgepast wordt altijd geleverd zonder batterij
LED, dimmable, ongebruikt geopende doos, 379554816