Rijksweg 442 loods B1
Groenten of fruit snijden, kruiden hakken, uien snipperen, het wordt allemaal net iets leuker met een stijlvolle snijplank uit de Leo-collectie. De opstaande rand helpt je je gesneden ingrediënten eenvoudig over te brengen naar een bord of pan. Het natuurlijke bamboemateriaal beschadigt je messen niet, is licht om te gebruiken en gemakkelijk te reinigen.
Unique features
Duurzaam materiaal
Natuurlijk antibacterieel bamboeoppervlak
Al gevoed met plantaardige olie
Geschikt voor zowel snijden als opdienen
Opstaande rand om gesneden ingrediënten eenvoudig te verplaatsen
30x41x4cm