Rijksweg 442 loods B1
Lichte gebruikssporen, kleine beschadigingen (zie foto), GrandBox houten kruk 37 x 40 x 50 cm gestoffeerde zitkist kruk met opbergruimte zitbank poef zitkist shabby chick vintage wijnkist met deksel wit set van 1, B08WQBYGWC