Rijksweg 442 loods B1
28" elektrische damesfiets bruin,
Shimano Nexus 8,
Accu: Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager,
Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd