Gebruikssporen, ok, kalksporen, AOKKR Wastafelkraan voor keuken, koud en warm water, 360° draaibare kraan van roodkoper en roestvrij staal, verchroomd messing, hoge booguitloop , B088YTG87M
Gebruikssporen, ok, wrijfschade en steun afgebroken (zie foto's), LEVEL8 koffer, handbagagekoffers, lichtgewicht 100% pc-trolleykoffer, micro-diamant getextureerd ontwerp, handbagage met 8 spinnerwielen, TSA-goedgekeurde koffer met harde schaal, Zwart, L(74x34x42CM,99L), code 000, B09F69BY7G
Ongebruikt, ok, Extra Grote XXXL Bamboe Snijplank 61x40 cm, grootste houten slagersblok voor kalkoen, vlees, groenten, barbecue, snijplank boven de gootsteen met handvat en sapgroef, B08R85M9GC
Ongebruikt, ok, volledig, CASEWIND Toiletborstelhouder, mat zwart, wc-borstel, wandmontage, toiletborstelhouder, set roestvrij staal, met boren, B074RGHNMN