Rijksweg 442 loods B1
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok Multifunctionele sandwichmaker, 3-in-1 (sandwichbroodrooster, wafelijzer, contactgrill), met 3 sets anti-aanbakplaten, warmte-isolerende handgreep, vaatwasmachinebestendig, 750 W , B09M8K3YZV