€ 60
€ 130
Lot nr:

rolsteiger - merk ALTREX - model rs 44 power

€ 250
€ 0
Lot nr:
42

Kamersteiger met wielen , platform en luifel, De steiger heeft wat krasjes en gebruikssporen

€ 380
€ 0
Lot nr:
48

Aluminium - Europees gekeurd EN1004 Gekeurd

€ 380
€ 0
Lot nr:
49

€ 380
€ 0
Lot nr:
50

€ 500
€ 0
Lot nr:
51

Verstelbaar kamersteiger – Rolsteiger 400 cm . EN1004 Gekeurd - Nieuw - aluminium verkoopwaarde 2200 euro

€ 500
€ 500
Lot nr:
52

€ 500
€ 0
Lot nr:
53

€ 500
€ 0
Lot nr:
54

Verstelbaar kamersteiger – Rolsteiger 400 cm . EN1004 Gekeurd - Nieuw- aluminium verkoopwaarde 2200 euro

€ 500
€ 0
Lot nr:
55

Pages

All current categories