Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt, Matzwart, diam 30cm, 13cm Hoog, EAN 024147261131
Ongebruikt, 20-24-28cm, Duetto , inductie, kleine wrijvingskrasjes op 2 handvaten door transport
2 Stuks, ongebruikt, Tefal C69506 , ean 3168430254923
Tefal C40408 Talent Keramik Pan 32 cm, Zwart, Ongebruikt, ean 3168430239876
Ongebruikt, kleine kras , 5L , ean 4006189014421
Ongebruikt, roestvrij staal, doos licht beschadigd, 8429113110406
HG-8054BLK, Minieme gebruikssporen op deksels, Zwart, kleine deuk zijkant grootste pot
Ongebruikt, soft Procelain, rustic design Blue, 4 borden + 4 kommen + 3 koffietassen
Ongebruikt, wieltjes ontbraken, tweedehands wieltjes bijgevoegd, incl opberghoes
Ongebruikt, geen verpakking, zitpoef afmeting 65x75xH42
Ongebruikt, paar minieme deukjes, ean 8710755114564
Ongebruikt, deuk aan achterkant, ean 8710755114564
Ongeopend in originele verpakking, 4008838311608 , BTW op marge
Ongebruikt in originele verpakking, engelse stekker met adaptor, 5055322520281 , BTW op marge
Gebruikt, getest en werkend, alle access. Aanwezig , BTW op marge