Meer info: 0475/46.43.83 (enkel telefoon-geen berichten) of via veilingluc@gmail.com
gesigneerd A. Haeghebaert
olieverf op doek
afm: 50x40
kader: 73x63
BTW op marge
gesigneerd G. Cleyman
olieverf op paneel
afm: 44x34
kader: 60x49
BTW op marge
Margaritas y agulus gesigneerd Flores Mimi Luna
afm: 70x61
BTW op marge
gesigneerd onleesbaar
afm: 74x65
kader: 94x85
BTW op marge
12personen
van voor 1860
29 delen
24 borden
sauskom, soepkom, aardappelkom, vleesplateau
BTW op marge