gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Ongebruikt, cijferslot, wieltjes, uitschuifbaar handvat , 20" 24" 28"
Ongebruikt, cijferslot, wieltjes, uitschuifbaar handvat 20" 24"
Ongebruikt, cijferslot, wieltjes, uitschuifbaar handvat , lichte transportschade op middelste 20" 24" 28"
Grootste heeft Beschadiging aan 1 wiel zie foto's, Ongebruikt, cijferslot, wieltjes, uitschuifbaar handvat 20" 24" 28"
Ongebruikt, zwart ; 5051548004925
Grootste heeft lichte gebruikssporen/ schuifsporen
2x Badhanddoek Monster High + 1 Set van plaid + kussen Monster High, Ongeopend