gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Eenmmalige gebruikssporen, wieltjes ontbreken; staat ook stevig zonder
Na te zien; intensief gebruikt Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Geopend, volledig, verpakking beschadigd Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Hydroflora 61414505 pflanzsäule Value Line property Smooth 30 x 30 x 70 cm, 304 v2 a-roestvrij staal glanzend gepolijst
Kleine deuk onderaan, hydroflora 61416000 plantenzuil Value Line property Advanced Edge 35 x 35 x 70 cm, v2 a-roestvrij staal glanzend gepolijst
Kleine deuk ,hydroflora 61413015 plantenzuil Value Line property 35 x 35 x 70 cm, v2 a-roestvrij staal glanzend gepolijst
Ongeopend, solar light om op te hangen in bomen/struik/tuin/terras , 3 stuks , 10x10x34cm
Na te zien, 1 met wiel los, 1 lader , Batterijen te vervangen Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongeopend, 3x3,2W (3x298lm) 2700K warm white, breedte 48,5cm, 400870603840
Lichte schade lak Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
1x Barkast glas + bureaustoel + aquariumkast + Tvkast op wieltjes; allen gebruikt Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Beschadiging aan blad Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Lichte gebruikssporen, gemonteerd, verstelbaar, groen/wit
Vidaxl 241720 licht beschadigde dozen Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Gebruikt, engelse stekker met adaptor, gebruikt en werkend