sale due to showroom renewal and overstock
5x Powers nagels (kruit) P16 (100 st) + 1x Powers nagels (kruit) P25 (100 st)
5 verpakkingen van 50# Powers snake binnendraad / zelft. betonanker SNAKE M10 incl boor en opzetstuk
5 verpakkingen van 100# Powers spanhuls / expressnagel 8 x 150 EN8150
10 verpakkingen van 100# Powers bolkopspike (klasse 10,9 staal) 6,5 x 50 / MH6550
16 verpakkingen van 100# Powers bolkopspike (klasse 10,9 staal) 6,5 x 50 / MH6550
2 verpakkingen van 100# Powers bolkopspike 3/16" x 1,1/2"
Ongebruikt , beschadigde verpakking,n Compressorfilterkit, Chacerls Oliewaterfilter 1/2"Luchtdruk Compressorfilter Gauge Trap Olie Waterregelaar, B08XZHP5QN
Lichte gebruikssporen, ok, Huanyu Hydraulische Elektrische Wapening Snijder 2-2.5s Draagbare Hydraulische Wapening Afsnijmachine, B079DQD84Z
1x Duro houtzaag 230x22,2 + 1x ART zaagblad (laser CNC standaard diam 250x30mm EN13236 max 4600rpm 60m/sec