Showroom clearance DIY store

2996

sale due to showroom renewal and overstock

Polderstraat 2a
8020 Oostkamp
Polderstraat 2a
8020 Oostkamp
330 lots
€ 10
€ 0
Lot nr:
321

2 verpakkingen van 100# Powers bolkopspike 3/16" x 1,1/2"

€ 9
€ 15
Lot nr:
322

6x 50# Powers nagelplug extra NHS08080 , 8x80mm

€ 10
€ 18
Lot nr:
323

7x 50# Powers nagelplug extra NHS08080 , 8x80mm

€ 1
€ 0
Lot nr:
324

Powers 2-componenten lijmpistool

€ 5
€ 20
Lot nr:
325

Ongebruikt , beschadigde verpakking,n Compressorfilterkit, Chacerls Oliewaterfilter 1/2"Luchtdruk Compressorfilter Gauge Trap Olie Waterregelaar, B08XZHP5QN

€ 5
€ 18
Lot nr:
326

€ 5
€ 19
Lot nr:
327

€ 70
€ 70
Lot nr:
328

Lichte gebruikssporen, ok, Huanyu Hydraulische Elektrische Wapening Snijder 2-2.5s Draagbare Hydraulische Wapening Afsnijmachine, B079DQD84Z

€ 60
€ 0
Lot nr:
329

2x Duro Diamantzaag DURB 230x22,2

€ 30
€ 45
Lot nr:
330

1x Duro houtzaag 230x22,2 + 1x ART zaagblad (laser CNC standaard diam 250x30mm EN13236 max 4600rpm 60m/sec