sale due to showroom renewal and overstock
Ongeopend, ok, hzexun Insteekopzetstuk voor boorpers, bankboor locator set voor insteekbeitels boormachine, vierkant gat holle beitel insteekboor voor houtbewerking, insteek- en spangereedschap, B09LQPZXJY
Ongeopend, verpakking licht beschadigd, Makita DHR243Z accu-combihamer SDS-Plus (Pack zonder accu/oplader, 18 V),88381654722
Plm 25 stuks, Gebruikssporen, ok, Partij Bekistingshaken (universeel model) voor systeembalken
Plm 11 stuks, Ongebruikt, Partij Bekistingshaken (demomodellen)
Ongebruikt, ok, 2 x Aluminium Kelderrooster, 1 x 30x40, 1 x 30x50
Ongebruikt, ok, Makita DJV182ZJ DJV182Z B-09765 Accu-Hangzaag, Zonder Accu/Oplader, 390 W, 18 V , 88381651882
10x 100 TURBOFAST Hout-Cellenbeton-Nagel , Ø 6 L=50 CARBON VERZINKT
39x 100 TURBOFAST Hout-Cellenbeton-Nagel Ø 6 L=60 CARBON VERZINKT
26x 100 TURBOFAST Hout-Cellenbeton-Nagel Ø 6 L=60 INOX 304
39x 100 TURBOFAST Hout-Cellenbeton-Nagel Ø 6 L=70 CARBON VERZINKT
38x 100 TURBOFAST Hout-Cellenbeton-Nagel Ø 6 L=70 INOX 304