8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Controlled return goods, checked for basic functionality. Any flaws in description. The photos are indicative of the type/model, NOT of the actual item.
Unopened = Overstock
Unused = Return item, the item shows no signs of use, looks unused
Minimal traces of use = Return item, item shows minor traces of one-time use/assembly/removing box
Light traces of use: Return item, item shows light traces of (one-time?) use
Used = Returned item, item shows obvious signs of use
Intensive use = Return item, item has been used intensively and shows signs of this.
Promotion Home delivery : 10.95€ vati per package (banana box max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT
Ongebruikt, RENPHO 2.0 - Oogmassageapparaat met afstandsbediening en warmtefunctie, draadloos muziek, oplaadbaar, oogtherapie ter verlichting van oogpijn, verbetert droge ogen en slaap. (A-White), B088BJ8B1G
Ongebruikt, RENPHO 2.0 - Oogmassageapparaat met afstandsbediening en warmtefunctie, draadloos muziek, oplaadbaar, oogtherapie ter verlichting van oogpijn, verbetert droge ogen en slaap. (A-White), B088BJ8B1G
Ongebruikt, ok, MYCARBON Face Massager Rollers EMS Facial Toning Lifting Machine Electric Skin Care Beauty Device Wrinkle Remover, Anti-Aging, Skin Tightening, Improve Facial Contour, B08CVGVVBV
Ongebruikt, ok, MYCARBON Face Massager Rollers EMS Facial Toning Lifting Machine Electric Skin Care Beauty Device Wrinkle Remover, Anti-Aging, Skin Tightening, Improve Facial Contour, B08CVGVVBV
Ongebruikt, ok, MYCARBON Face Massager Rollers EMS Facial Toning Lifting Machine Electric Skin Care Beauty Device Wrinkle Remover, Anti-Aging, Skin Tightening, Improve Facial Contour, B08CVGVVBV
Ongebruikt, ok, MYCARBON Face Massager Rollers EMS Facial Toning Lifting Machine Electric Skin Care Beauty Device Wrinkle Remover, Anti-Aging, Skin Tightening, Improve Facial Contour, B08CVGVVBV
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu rugschouder & nek massager met warmte - diepe weefsel 3d kneden kussen massager voor nek, rug, schouders, voet, benen - elektrische volledige lichaamsmassage - voor thuis & de auto, B074S9BJ6B
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu rugschouder & nek massager met warmte - diepe weefsel 3d kneden kussen massager voor nek, rug, schouders, voet, benen - elektrische volledige lichaamsmassage - voor thuis & de auto, B074S9BJ6B
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu rugschouder & nek massager met warmte - diepe weefsel 3d kneden kussen massager voor nek, rug, schouders, voet, benen - elektrische volledige lichaamsmassage - voor thuis & de auto, B074S9BJ6B
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu rugschouder & nek massager met warmte - diepe weefsel 3d kneden kussen massager voor nek, rug, schouders, voet, benen - elektrische volledige lichaamsmassage - voor thuis & de auto, B074S9BJ6B
Minieme sporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Shiatsu rugschouder & nek massager met warmte - diepe weefsel 3d kneden kussen massager voor nek, rug, schouders, voet, benen - elektrische volledige lichaamsmassage - voor thuis & de auto, B074S9BJ6B
Minieme sporen, verpakking en auto-adapter ontbreekt, getest en werkend, Shiatsu rugschouder & nek massager met warmte - diepe weefsel 3d kneden kussen massager voor nek, rug, schouders, voet, benen - elektrische volledige lichaamsmassage - voor thuis & de auto, B074S9BJ6B
Ongeopend, beschadigde doos, Flauno Elektrische kurkentrekker, oplaadbaar, geschenkdoos met automatische flesopener, capsulesnijder, wijnbeluchter, wijnflessensluiting , B07RZTRN4F
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Lichte gebruikssporen, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH
Ongebruikt, ok, Masthome Koffie-capsulehouder Dolce Gusto-capsules, voor 72 koffiepods, B07JQG9KYS
Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepadhouder, opberglade, koffiepads, keukenorganizer, compatibel met Vertuoline, 40 pods, zwart, B07JGD3MJN