Ongebruikt, beschadigde verpakking, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Lichte gebruikssporen, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH