8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Controlled return goods, checked for basic functionality. Any flaws in description. The photos are indicative of the type/model, NOT of the actual item.
Unopened = Overstock
Unused = Return item, the item shows no signs of use, looks unused
Minimal traces of use = Return item, item shows minor traces of one-time use/assembly/removing box
Light traces of use: Return item, item shows light traces of (one-time?) use
Used = Returned item, item shows obvious signs of use
Intensive use = Return item, item has been used intensively and shows signs of this.
Promotion Home delivery : 10.95€ vati per package (banana box max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Anktel 9000PA Handstofzuiger, Batterij Zakloos Nat & Droog met laadstation voor wandmontage, Wasbaar HEPA-filter Handstofzuiger 14,8V 100W, B09SYV3GR5
Ongebruikt, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Lichte gebruikssporen, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH
Ongebruikt, ok, Masthome Koffie-capsulehouder Dolce Gusto-capsules, voor 72 koffiepods, B07JQG9KYS
Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepadhouder, opberglade, koffiepads, keukenorganizer, compatibel met Vertuoline, 40 pods, zwart, B07JGD3MJN
Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K