Ongebruikt, volledig, 2 x Yingrace Airfryer Accessoires 12-delige set, BPA-vrije vierkante Airfryer met antiaanbaklaag XXL-accessoires Compatibel met Cosori Innsky 5.5L, Ninja Princess Tefal Uten Balter 5.8L 6L 6.5L, Philips 6.5L Airfryer, B09Y5K3LHZ
Ongebruikt, volledig, ok, YINGRACE Dual Air Fryer Accessoires 8 STUKS, Dubbele Mand Airfryer Accessoire Compatibel voor Ninja Foodi AF300UK, AF400UK, Instant Vortex, Tower T17088, Salter Dual Zone Deep Air Fryers 7.6L-9.6L, B0B17GMTRM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Russell Hobbs Horizon Foodprocessor, 2,5 Liter Kom, Inhoud 1,5 Liter, 2 Snelheden, Pulseerfunctie, 600 Watt, Zwart, Wit, 24731-56 , B079RNK8QP
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongebruikt, getest en werkend, LIVIA waterkoker keramiek 1 liter, wit 2200W, B08N127Q1H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongeopend, licht beschadigde doos, Gotoll Sandwichmaker 3-in-1, wafelijzer, sandwichtoaster, grill-wisselplaten, sandwichmaker, afneembare platen, 750 W, B0875PKGLK
Ongebruikt, getest en werkend, rood, Gotoll Sandwich Maker, Sandwich & Panini Toaster, Contact Grill with Non-Slip Feet, Toast Plate for Sandwich Toaster, Non-Stick Coating, Table Grill,
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Inductiekookplaat, Draagbare inductiekookplaat met digitaal display, veiligheidsslot, 3 uur timer, 2000W, CT8001, B08ZSCTP26
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Inductiekookplaat, Draagbare inductiekookplaat met digitaal display, veiligheidsslot, 3 uur timer, 2000W, CT8001, B08ZSCTP27
Ongebruikt, getest en werkend, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, oplaadkabel en borsteltje ontbreken, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8
Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT
Ongebruikt, RENPHO 2.0 - Oogmassageapparaat met afstandsbediening en warmtefunctie, draadloos muziek, oplaadbaar, oogtherapie ter verlichting van oogpijn, verbetert droge ogen en slaap. (A-White), B088BJ8B1G
Ongebruikt, ok, MYCARBON Face Massager Rollers EMS Facial Toning Lifting Machine Electric Skin Care Beauty Device Wrinkle Remover, Anti-Aging, Skin Tightening, Improve Facial Contour, B08CVGVVBV
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu rugschouder & nek massager met warmte - diepe weefsel 3d kneden kussen massager voor nek, rug, schouders, voet, benen - elektrische volledige lichaamsmassage - voor thuis & de auto, B074S9BJ6B