Ongebruikt, volledig, 2 x Yingrace Airfryer Accessoires 12-delige set, BPA-vrije vierkante Airfryer met antiaanbaklaag XXL-accessoires Compatibel met Cosori Innsky 5.5L, Ninja Princess Tefal Uten Balter 5.8L 6L 6.5L, Philips 6.5L Airfryer, B09Y5K3LHZ
Ongebruikt, volledig, ok, YINGRACE Dual Air Fryer Accessoires 8 STUKS, Dubbele Mand Airfryer Accessoire Compatibel voor Ninja Foodi AF300UK, AF400UK, Instant Vortex, Tower T17088, Salter Dual Zone Deep Air Fryers 7.6L-9.6L, B0B17GMTRM
Ongebruikt, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Ongebruikt, grote pot gebroken, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Russell Hobbs Horizon Foodprocessor, 2,5 Liter Kom, Inhoud 1,5 Liter, 2 Snelheden, Pulseerfunctie, 600 Watt, Zwart, Wit, 24731-56 , B079RNK8QP
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongebruikt, getest en werkend, LIVIA waterkoker keramiek 1 liter, wit 2200W, B08N127Q1H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongeopend, licht beschadigde doos, Gotoll Sandwichmaker 3-in-1, wafelijzer, sandwichtoaster, grill-wisselplaten, sandwichmaker, afneembare platen, 750 W, B0875PKGLK
Ongebruikt, getest en werkend, ZILVERKLEURIG , OZAVO Sandwichtoaster, contactgrill mini, Panini sandwichmaker, elektrische grill multifunctioneel, kleine tafelgrill, anti-aanbaklaag, lichtindicator, 750 W,zilver ,
Ongebruikt, getest en werkend, rood, Gotoll Sandwich Maker, Sandwich & Panini Toaster, Contact Grill with Non-Slip Feet, Toast Plate for Sandwich Toaster, Non-Stick Coating, Table Grill,
Ongebruikt, getest en werkend, AMZCHEF Inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, 2000 W, afzonderlijk inductiekookplaat met 9 temperatuurstanden en vermogen sensor-touch-bediening, timer en veiligheidsslot , B08NF1Z86T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, AMZCHEF Inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, 2000 W, afzonderlijk inductiekookplaat met 9 temperatuurstanden en vermogen sensor-touch-bediening, timer en veiligheidsslot , B08NF1Z86T
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Inductiekookplaat, Draagbare inductiekookplaat met digitaal display, veiligheidsslot, 3 uur timer, 2000W, CT8001, B08ZSCTP26
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Inductiekookplaat, Draagbare inductiekookplaat met digitaal display, veiligheidsslot, 3 uur timer, 2000W, CT8001, B08ZSCTP27
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Anktel 9000PA Handstofzuiger, Batterij Zakloos Nat & Droog met laadstation voor wandmontage, Wasbaar HEPA-filter Handstofzuiger 14,8V 100W, B09SYV3GR5
Ongebruikt, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M