Ongeopend, DUJUST Japanse theeservies voor 6, oven veranderd glazuur porseleinen theeset met 1 theepot, 6 theekopjes en 1 theeblad, unieke Chinese theeset lichtblauw , B09YNFWPP7
Ongebruikt, ok, DEXI Dirt Trapper deurmat, antislip barrièrematten voor binnen en buiten, super absorberend toegangstapijt machinewasbaar, zachte vloermat tapijt (donkergrijs , 80 x 120 cm) ,B08W4RS2J6
Lichte gebruikssporen, pedaal werkt niet, accessoires ontbreken, , werkend, beschadigde verpakking, AONESY naaimachine, lichtgewicht, volledig uitgerust, 20 steken, 2 snelheden, draagbare naaimachine met voetpedaal, automatisch opwinden, B0943L8KKN