malu Luxe diatomiet badmat - diatomeeën-aarde badmat - sneldrogende badmat - absorberende badmat voor badkamervloer , antislip, visgraatmotief, wit, Eco-vriendelijke Diatomiet badmat gemaakt van gefossiliseerde aarde die op natuurlijke wijze de lucht ontgeurt en zuivert, cca 60*40cm , B08RXJCB6G
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Lichte gebruikssporen, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongebruikt, volledig, SMONTER Multifunctionele beweegbare verstelbare basis met 4×2 vergrendelbare rubberen zwenkwielen en 8 sterke poten Mobiele kofferroller voor wasmachine, droger en koelkast, B075K651DZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Greenworks 40V draadloze heggenschaar, groen, 22637TVA, B01D1I1NPS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S