At the request of the client, this auction is exceptionally extended for 2 weeks.
Ongeopend, in 1 verpakking 2 standaards , SANRUI 2 STKS Acryl Boekenstandaard Display Ezels Magazine Rack Tablet Houder , B09LV6KMXS
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Kassalade 33 x 38, elektrische opening 12V/24V (RJ) - 3-standen cilinderslot met 2 sleutels voor handmatige vergrendeling POS VALLEY, B085QN6NY1
Ongebruikt, Leren Notitieboek - MOONSTER® Leren Dagboek met gestanste Hartvorm in Reliëf, Lederen Dagboek – Gelinieerd Notitieboekje 400 pagina's , B09JKSTHSH
Ongebruikt, Vintage Leder dagboek , buffalo-leder, Perkament-look papier, strap (Vintage Braun, 17,75 x 12,70 cm) (22,9 x 15,2 cm) , B08BQWBTL2
Ongebruikt, getest en werkend, Wekkerradio met dubbele draadloze oplaadfunctie met Bluetooth-luidspreker, digitale FM-radio, 2 USB-poorten, snooze, automatische en handmatige dimmerregeling en 1,4-inch oranje display iTOMA CKS209 ,B08NP4GYMV
Ongebruikt, getest en werkend, UGREEN Nexode 200W USB C Charger 100W+100W 6 Poorts PD Oplader GaN II PPS Compatibel met MacBook Pro/Air iPhone iPad ProB09PFNP7WY
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Xingdoz Powerbank, 31200 mAh powerstation 115 wh externe accu met 100 W AC stopcontact, draagbare oplader met USB-aansluiting, universele reisoplader voor laptop, MacBook Pro, notebook, GoPro-tablet, mobiele telefoon, outdoor, B07WQXQFXP
Ongeopende verpakkingen, ok, XIN&LOG 24-pack wig bordeaux/zwart akoestische geluidsisolatie studio schuim tegels 5,1 x 30,5 x 30,5 cm, B07SPC4JNZ
Ongeopend, ok, Logitech UltraThin Magnetische Clip-On Draadloze Bluetooth Duits (QWERTZ) Toetsenbord Cover voor iPad Air - Space Grey B01HUSUYVY
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW6
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW7
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaardZilver , B000OOYECC
Ongeopend, STM Bags Dux Shell Magic Folio voor iPad Pro 12.9"" 4e generatie/12.9"" 3e generatie - zwart (stm-222-295L-01) , B08JZHM92Z
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, EARISE T15 Draagbare Bluetooth Karaoke Machine voor Kinderen & Volwassenen, Draadloos PA-Sprekerssysteem met Lichten, Getelegrafeerde Microfoon, FM-radio, Steunen TF Kaart/USB, AUX-IN, B07WPY1YCW
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, USB kabel ontbreekt, ok, EARISE T15 Draagbare Bluetooth Karaoke Machine voor Kinderen & Volwassenen, Draadloos PA-Sprekerssysteem met Lichten, Getelegrafeerde Microfoon, FM-radio, Steunen TF Kaart/USB, AUX-IN, B07WPY1YCW
Ongeopend, CYD 90 W laptop oplaadkabel universeel voor oplader Acer Aspire Dell HP Lenovo Medion Akoya Sony Notebook voeding met 8 stekkers, met 5 V 2 A USB , B097R6TXLP
Ongeopend, CYD 90W USB Type C ,PowerFast Notebook-oplader , B08M98BLG2
Ongebruikt, volledig, ok, Vangoa 4/4 Viool Volwassen Akoestische Viool Fiddle Beginner Set voor Studenten Starter met Viool Case, Rosin, Schoudersteun, Tuner, Snaren, Viool Boog, Toets Sticker, Glanzend Wit, B0B2LPX7D7
Ongebruikt, getest en werkend, Onforu UV LED blacklight
UV LED schijnwerper schijnwerper lichteffect Partylight podiumverlichting met EU-stekker 15W , B07DNNJGSZ
Ongeopend, beschadigde verpakking, Walfront Podomètres Marche Shake Wiggle Device Swing Motion Mouvement Automatique pour Téléphone Mobile WeChat, avec câble USB, B07K1RLNY9
Minieme gebruikssporen, de draadloze chip werkt niet, wel bedraad , getest en werkend, Redragon K585 DITI draadloos mechanisch eenhandstoetsenbord, bruine switch, 42 toetsen 2,4 GHz RGB 40% gaming keypad met 7 onboard-macro toetsen, afneembare polssteun, 3000 mAh batterij , B099W3S6CD
Lichtee gebruikssporen, de draadloze chip werkt niet, wel bedraad , getest en werkend, Redragon K585 DITI draadloos mechanisch eenhandstoetsenbord, bruine switch, 42 toetsen 2,4 GHz RGB 40% gaming keypad met 7 onboard-macro toetsen, afneembare polssteun, 3000 mAh batterij , B099W3S6CD
Minieme gebruikssporen, getest en werkend , QWER, Redragon K585 DITI Eenhandig RGB mechanisch gamingtoetsenbord, bruine schakelaars, Type-C professioneel gamingtoetsenbord met 7 ingebouwde macrotoetsen, afneembare polssteun, 42 toetsen