At the request of the client, this auction is exceptionally extended for 2 weeks.
Ongebruikt, barcodescanner + Printer Bixolon (thermisch) + software magazijn/kassabeheer in italiaans, B07KNKF7SB
Ongebruikt, ok, BONTEC Universele Vloer TV Standaard voor 30-70 Inch Platte Gebogen Schermen, in Hoogte Verstelbare Hoge TV-Standaard met 3-Tier Gehard Glas Planken tot 40 kg, Max VESA 600x400 mm, B09N8HM9ZH
Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0
Ongebruikt, ok, 2 kleine plekjes bovenaan waar wit weg is schrijfvlak VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM1
Ongebruikt, getest en gecontroleerd, SumUp 3G+ betaalpakket - 3G + WiFi Mobiel Pinapparaat met SumUp 3G Printer inclusief Oplaadstation, B08W5B33VY
Ongebruikt, ok, XIWODE Wit mobiel whiteboard, dubbelzijdig magnetisch bord met standaard, met aluminium frame, 90 x 60 cm
Ongebruikt, ok, RAYSON Bindmachine, 12 vel ponsen 200 vel bindcapaciteit, 21 ring, A4, metalen constructie voor langdurig gebruik, SD-1501A21, B01N7A5MRM
Ongebruikt, in plastic, ok, SONGMICS 3-sporten ladder, vouwladder, sportbreedte 20 cm, antislip rubber, met handvat, draagvermogen 150 kg, staal, grijs en zwart GSL003GY01 , B086ZF3895
2x Ongeopend, NETUM Draadloze Bluetooth-bonnen thermische printer, draagbare persoonlijke rekeningprinter 2 inch 58 mm mini USB POS-printer voor restaurantverkoop retail compatibel met Android/PC/Windows/Linux, B0854CCF75
Ongebruikt, getest en werkend, August DTV905 – 9” Portable Freeview TV – Small Screen LCD Television with Multimedia Player – Digital TV for Bedroom, Kitchen, Caravan… – Battery (Internal) or Mains Powered , B00A4A07JA
Ongeopend, AISENS A1345–026 RJ45-netwerkkabel (rigide , AWG24, 100 m rol voor de installatie) grijs, B07DCWT530
Ongeopend, AISENS A134 – 0227 RJ45-netwerkkabel (flexibel, AWG24, 305 m rol voor de installatie) grijs, B07DCWT531
Ongebruikt, ok, Bindmachine 120 vel Binding 12 vel Ponsen Capaciteit A4 A5 34 Gat Draad Binding Machine Blauw RAYSON TD-130, B07STC4HT7
Ongebruikt, ok, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM
Ongebruikt, ok, Meafeng A4 Papiersnijder, Opvouwbare Guillotine Papiersnijder met Handheld, 12 inch Snijlengte, 16 Vellen Capaciteit, B09GY27KGK
Minieme gebruikssporen, ok, volledig Bonsaii A3 lamineermachine 3-in-1, zwart, Set met 25 Pouches, Papiersnijder , Koud en warm lamineren(L311-A) , B086W5BJVR
Papieren omverpakking beschadigd, papier ok, Clairefontaine 1950C transparant papier, , wit A3 90 g/m² Wit. B000KTCEI2
Papieren omverpakking beschadigd, papier ok, Clairefontaine 1950C transparant papier, , wit A3 90 g/m² Wit. B000KTCEI3
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, grijs, Hossejoy muiltifuntcionele laptopstaander / tafel, 30 x 55 x 23.88 cm, hoogte/hoek aanpasbaar, inklapbaar, B07W3SC6N4
Ongeopend in seal, USB3.1 HDMI Video Capture Card, 4K 60FPS HD Game Recorder Cam Link met HDMI Passthrough Live Streaming Recording Werk met Xbox PS5 PS4 Swtich , B09WCX26FY
4 ongeopende dozen met 50 x Bancontact- creditcardrollen) - betalingsterminal (TPE) 57 x 40 x 12 mm - spoel voor creditcards, B093LQZ1MK
Ongebruikt, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Ongebruikt, Kultloggen Plotterpapier rol 128 g/m2 61 cm x 30 m A1 A2 inkjet plotter geverfd universeel papier waterdicht, geschikt voor Dye-en pigmentkleuren, B06XQ6RDJW
4x Ongeopend, Luchtkussenenvelop van robuust kunststof, A4, in verpakking van 50 stuks.wit, ideaal voor het verpakken en verzenden van uw pakketten voor een veilige verzending (20 x 25 cm), B0B53WWX9W
Ongebruikt, ok, BONTEC Dubbele Monitorstandaard voor 13-27Inch Schermen, Ergonomische Dubbele Monitorsteunsteunen voor Bureaus, in Hoogte Verstelbare Dubbele Monitorarm Arm Beugel Kantelbaar 90° , VESA 75/100 Wit , B09Q8TG4ZB