Type: FRICO FR.5.51.0155
verplaatsbaar P93B, IP44, Vermogen: 9 kW, Spanning: 400V3N, Stroomsterkte: 13,1 A, Vermogenstanden: 0/4,5/9
Afm: 350x475x530
Type: FRICO FR.5.51.0155
Afm: 350x475x530
Type: Sarel NSYS3D6640P
IP66, IK10, RAL7035
Afm: 600x600x400
Opm: beschadigd schilderij
Type: Sarel NSYPLAZT12123G
IP44
Afm: 1250x1250x320
Opm: Linkerkant beschadigd
Type: Rittal TS8804500
RAL 7035
Afm: 800x2000x400
Opm: Beschadiging in de kast
Type: Sarel NSYSF1812402DP
Afm: 1800x1200x400
Opm: Deuk in achterzijde
Type: Sarel NSYSM1810402D
Afm: 1800x1000x400
Opm: Linkerdeur verf af
Type: Sarel NSYSM18830
Afm: 1800x800x300
Opm: Verf af door wrijving
Type: Rittal TE7000892, Serverrack
Afm: 800x2000x1000
Opm: Zonder verpakking
Type: Rittal TS8806500, aanbouwkast
RAL 7035
Afm: 800x2000x600
Opm: Hoek linksachter verf af
Type: Rittal TE7888892, Serverrack
42 HE, RAL 7035
Afm: 600x1200x600
Opm: Geplooide hoek
Type: Free standing rack cabinets, LOGON 12U
Afm: 600x1000x719
Opm: Beschadigde verpakking
Type: Delta Light 220 77 12 N, OBLIX 70
Kleur : Grijs
Kenmerken : 511 lm // 7 W // 72 lm/W, INCL.1 x LED 6,2W / CRI>80 / 3000K / 703lm - Incl. LED power supply 350mA-DC
Kleur : Grijs
Kleur : Grijs
Kleur : Grijs
Kleur : Grijs
Kleur : Grijs
Kenmerken : 511 lm // 7 W // 72 lm/W,
INCL.1 x LED 6,2W / CRI>80 / 3000K / 703lm
Incl. LED power supply 350mA-DC