Nieuwe en gebruikte (elektrische) fietsen, nieuwe fitnesstoestellen en scooters
e-bike dame, 28", wit, 7-speed, v-brakes
licht beschadigd
e-bike dame, 28", grijs, 7-speed, v-brakes
licht beschadigd
e-bike dame, 28", blauw, 7-speed, v-brakes
licht beschadigd
licht beschadigd
27 E-Totem Be One R-Motor XT 27-speed Black Matt
Ongebruikt
Nieuw in doos
Batterij 36V/10.8AH Samsung cell technology
rijbereik +-80km
motor 250WATT
schrijfremmen vooraan als achteraan
gewicht 20.5 kg
Ongebruikt
Nieuw in doos
rijbereik +-80km
motor 250WATT
gewicht 20.5 kg
Aluminium dames koersfiets Scoppio SCL631 Large Wit Blauw Acera
Ongebruikt
Nieuw in doos
Ongebruikt
Nieuw in doos
Aluminium dames koersfiets Scoppio SCL631 Large Wit Blauw Shimano Sora
Ongebruikt
Nieuw in doos
Ongebruikt
Nieuw in doos
heren koersfiets, 28", goud, 1-speed, v-brakes
gebruikt
koersfiets heren, 28", goud, 1-speed, v-brakes
gebruikt