Bicycle auction

1332

Nieuwe en gebruikte (elektrische) fietsen, nieuwe fitnesstoestellen en scooters

168 lots
Viewing day(s):
Collection:
€ 30
€ 40
Lot nr:
26", blauw, 7-speed, v-brakes
gebruikt
€ 40
€ 90
Lot nr:
damesfiets , 28", paars, 7-speed, v-brakes
gebruikt
€ 40
€ 90
Lot nr:
damesfiets , 28", zilver/zwart, 6-speed, v-brakes
gebruikt
€ 65
€ 116
Lot nr:
26", beige, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 30
€ 60
Lot nr:
Koersfiets, 28", roze/zwart, 6-speed, v-brakes
Gebruikt
€ 20
€ 35
Lot nr:
damesfiets , 28", zwart, 6-speed, v-brakes
licht beschadigd
€ 75
€ 115
Lot nr:
damesfiets , 28", zilver, 6-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 95
€ 0
Lot nr:
damesfiets , 28",wit, 3-speed
Ongebruikt
€ 45
€ 50
Lot nr:
mountainbike, 26", zwart, 6-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 65
€ 0
Lot nr:
Kinderfiets 24", blauwroos, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 65
€ 0
Lot nr:
Kinderfiets 24", roze, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 120
€ 0
Lot nr:
12
damesfiets , 28", roze, 8-speed Shimano Nexus, v-brakes
Ongebruikt
€ 45
€ 45
Lot nr:
13
Mountainbike, 26", beige, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 120
€ 0
Lot nr:
14
damesfiets , 28", roze, 8-speed, disc vooraan, v-brake achteraan
Ongebruikt
€ 95
€ 95
Lot nr:
15
plooifiets, 20", wit, 7-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 10
€ 55
Lot nr:
16
kleuterfiets, 12", oranje, 1-speed, zijwieltjes, v-brakes
Ongebruikt
€ 65
€ 65
Lot nr:
17
Kinderfiets, 20", wit, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 65
€ 0
Lot nr:
18
Kinderfiets, 24", wit, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 25
€ 0
Lot nr:
19
herenfiets , 28" turquoise, 1speed, v-brakes
Gebruikt
€ 130
€ 0
Lot nr:
20
driewieler, 26", zwart, 6-speed, v-brake voor, disc achter
Ongebruikt
€ 55
€ 55
Lot nr:
21
Kinderfiets, 20", roze, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 75
€ 105
Lot nr:
22
Herenfiets , 28", zwart, 6-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 55
€ 55
Lot nr:
23
Omafiets dames, 28", lichtblauw, 1-speed, v-brakes , met pakdrager vooraan
licht beschadigd
€ 50
€ 60
Lot nr:
24
herenfiets , 28" zwart, 3-speed, v-brakes
Gebruikt
€ 35
€ 50
Lot nr:
25
damesfiets , 28", zilver, 7-speed, v-brakes, volledig geveerd
Gebruikt
€ 45
€ 0
Lot nr:
26
herenfiets , 28", zwart, 7-speed, v-brakes
Gebruikt
€ 25
€ 0
Lot nr:
27
damesfiets , 28", zilver, 4-speed, v-brakes
Gebruikt
€ 45
€ 0
Lot nr:
28
gebruikt
€ 35
€ 45
Lot nr:
29
sfiets heren, 28", zwart, zwart, 1-speed, v-brakes, met pakdrager vooraan
gebruikt
€ 125
€ 125
Lot nr:
30
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes, vering
gebruikt
€ 25
€ 30
Lot nr:
31
gebruikt
€ 15
€ 0
Lot nr:
32
damesfiets , 28", zilver, 1-speed, v-brakes
gebruikt
€ 35
€ 0
Lot nr:
33
herenfiets , 28", blauw/zilver, 7-speed, v-brakes
gebruikt
€ 15
€ 0
Lot nr:
34
damesfiets , 28" zilver, 1-speed, v-brakes
gebruikt
€ 120
€ 130
Lot nr:
35
herenfiets , 28", blauw, 8-speed, v-brakes
Ongebruikt
€ 75
€ 150
Lot nr:
36
mountainbike 26", wit, 21-speed, disc-brakes, voor-en achtervering
Ongebruikt
€ 95
€ 0
Lot nr:
37
herenfiets , 28", aluminium, 8-speed, v-brakes
licht beschadigd
€ 45
€ 45
Lot nr:
38
herenfiets , 28", zwart, 8-speed, v-brakes
gebruikt
€ 65
€ 65
Lot nr:
39
damesfiets , 28", aluminium, v-brakes
gebruikt
€ 45
€ 50
Lot nr:
40
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes
licht beschadigd

Pages