Rijksweg 442 loods B1
Nieuwe en gebruikte (elektrische) fietsen, nieuwe fitnesstoestellen en scooters
Aluminium vouwfiets, 6 speed Shimano, compact opvouwbaar
Ongebruikt
Plooifiets, 20", zwart, 6-speed, V-brakes
licht beschadigd