Nieuwe en gebruikte (elektrische) fietsen, nieuwe fitnesstoestellen en scooters
damesfiets , 28", zilver/zwart, 6-speed, v-brakes
gebruikt
damesfiets , 28", zwart, 6-speed, v-brakes
licht beschadigd
mountainbike, 26", zwart, 6-speed, v-brakes
Ongebruikt
damesfiets , 28", roze, 8-speed Shimano Nexus, v-brakes
Ongebruikt
damesfiets , 28", roze, 8-speed, disc vooraan, v-brake achteraan
Ongebruikt
Omafiets dames, 28", lichtblauw, 1-speed, v-brakes , met pakdrager vooraan
licht beschadigd
damesfiets , 28", zilver, 7-speed, v-brakes, volledig geveerd
Gebruikt
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes, vering
gebruikt
mountainbike 26", wit, 21-speed, disc-brakes, voor-en achtervering
Ongebruikt
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes
licht beschadigd
27.5 MTB Be One COMP XL 29 Alivio 24 speed 19 2017
Ongebruikt
Nieuw in doos
Ongebruikt
Nieuw in doos
Be One Solis Dame 28" crossbike, aluminium kader, 24 versn.
Ongebruikt
Nieuw in doos
Ongebruikt
Nieuw in doos