Nieuwe en gebruikte (elektrische) fietsen, nieuwe fitnesstoestellen en scooters
damesfiets , 28", zilver/zwart, 6-speed, v-brakes
gebruikt
damesfiets , 28", zwart, 6-speed, v-brakes
licht beschadigd
damesfiets , 28", roze, 8-speed Shimano Nexus, v-brakes
Ongebruikt
damesfiets , 28", roze, 8-speed, disc vooraan, v-brake achteraan
Ongebruikt
Omafiets dames, 28", lichtblauw, 1-speed, v-brakes , met pakdrager vooraan
licht beschadigd
damesfiets , 28", zilver, 7-speed, v-brakes, volledig geveerd
Gebruikt
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes, vering
gebruikt
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes
licht beschadigd
Be One Solis Dame 28" crossbike, aluminium kader, 24 versn.
Ongebruikt
Nieuw in doos
Ongebruikt
Nieuw in doos
sfiets dames, 28", bordeaux, 6-speed, v-brakes
gebruikt