Ongeopend, 2x DOCX Nitril, Nylon, 2 Paar, Blauw, taille unique , B09F94ZCZ1
Ongebruikt, losse verpakking ,24 Paar Ogrifox PU , Zwart-rood, polyester en gecoat met polyurethaan, B082Z7W76R
2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
ongebruikt, beschaidigde doos, GC2-CH2 paar kunststof pollers met 2 m kunststof ketting , B00STIGQVC
MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt
Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt
ongebruikt, mDesign Bamboo Laundry Sorter - Foldable Laundry Basket with Removable Laundry Bag - Portable Laundry Hamper for Bathroom or Bedroom - Dark Brown , B07W6XX9HB
Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters
KARAEASY ffp2 certificate ce Made In Italy Box v 50 Pezzi Roze
Ongeopend, Ffp2 Certificate CE 2761 ,Made In Italy, 50 stuks, multicolour, B09KJJ3R68
Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,