Helavo opvouwbare premium rollator, lichtgewicht van aluminium, maximale mobiliteit in huis en outdoor , B07BGDGMHL
Ongebruikt, Amzchef inductiekookplaat, 2000W Slim enkele inductiekookplaat, 10 vermogensstanden, 10 temperatuurinstellingen, sensortouchbediening, veiligheidsslot, 3-uurs timer, zwart, B082KKYTSS
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, Amzchef inductiekookplaat, 2000W Slim enkele inductiekookplaat, 10 vermogensstanden, 10 temperatuurinstellingen, sensortouchbediening, veiligheidsslot, 3-uurs timer, zwart, B082KKYTSS
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, CECIPA Artemis douche zonder thermostaat
doucheset met hoofddouche (diameter 22 cm), handdouche (3 straalsoorten), doucheslang
85-110 cm in hoogte verstelbaar
hoekmontage mogelijk
roestvrij staal
chroom , B08JXK8HWF
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Ongebruikt, ,Wangel Handtuchstange Handtuchhalter ohne Bohren 40cm, Handtuchring, Patentierter Kleber + Selbstklebender Kleber, Aluminium, Matte Finish, Silber
3 x Toiletdeksel wc-bril met softclosemechanisme, antibacterieel wc-deksel, premium robuuste wc-bril incl. montagetoebehoren, 2 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, B098DQ7FYN
Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn
2x Ongebruikt, niet getest , Axial Duct Fan Axial Duct Fan Axial Fan Spiral Duct Supply Air Exhaust Fan Diameter 160 mm , 4750492009321
Ongebruikt, Leekayer Luxe Badkamer wastafel Taps Goud Chroom Finish Enkele Handvat Waterval Kraan voor Bad 1 Gat Mount Lavatory Novelty Style
Lichte gebruikssporen, Leekayer Moderne badkamerkraan waterval enkele handgreep geborsteld nikkel wastafel mengkraan voor bad 1 gat montage toilet nieuwigheid stijl
Ongebruikt, Regendouche - Voolan 30 cm grote regendouchekop gemaakt van 304 roestvrij staal, B08PK33GXZ
Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,
Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek -praktisch/van staal/met telescoopstang/zonder boren , B07CS3FR4S