Art, Antiques and Brocante

2227

Confirm your arrival on the viewing day via: 0498/257853

Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
326 lots
€ 10
€ 19
Lot nr:
22

Gepolychromeerd gips, H 37 en H 28

€ 10
14
€ 110
Lot nr:
25

Keramiek, 39 X 10

€ 5
€ 9
Lot nr:
54

Gepolychromeerd gips, gemerkt G.Carli, afmetingen 41 X 35 X 13

€ 5
€ 7
Lot nr:
72

€ 5
€ 20
Lot nr:
118

23 H

€ 15
€ 36
Lot nr:
120

Gesigneerd Frans Van Ranst, terracotta-kleur, gips H 47 cm (incl sokkel)

€ 1
€ 1
Lot nr:
137

40 X 23

€ 10
€ 35
Lot nr:
142

doodshoofd (met boek), gips, H 17 en 10 cm

€ 15
€ 15
Lot nr:
149

H 42 cm

€ 5
€ 30
Lot nr:
154

grootste H 24

€ 10
€ 17
€ 50
13
€ 220
Lot nr:
172

Uitzonderlijk stuk, 113 X 89 X 44

€ 10
€ 12
Lot nr:
185

grootste H 42

€ 25
€ 60
Lot nr:
203

Kameel met motor, niet getest, 61 X 57

€ 25
12
€ 120
Lot nr:
204

€ 20
12
€ 120
Lot nr:
237

Naakte dame, gesigneerd Carvin, 15,3 x 7,50 x 14,5

€ 40
24
€ 1250
Lot nr:
256

Elegante vrouw, gesigneerd Dali en gemerkt, fonderie Venturi Arte, H 25,4 cm (incl. sokkel)

€ 15
€ 17
€ 80
14
€ 270
Lot nr:
274

Polyester, uitzonderlijk model, H 188 cm

€ 30
34
€ 550
Lot nr:
305

Ballerina, gesigneerd Milo (Miguel Fernando Lopez), met bronsgietersstempel, 44 x 35,5 x 8

€ 40
€ 70
Lot nr:
312

Gesigneerd, naar Albrecht Durer, 48 cm x H 19 cm

€ 20
€ 130
Lot nr:
315

Dame en muzikant, 19e eeuw, gesigneerd Ernest Rancoulet, H 20,5 cm

€ 10
€ 14
Lot nr:
327

L 24 cm