Confirm your arrival on the viewing day via: 0498/257853
Gepolychromeerd gips, gemerkt G.Carli, afmetingen 41 X 35 X 13
Gesigneerd Frans Van Ranst, terracotta-kleur, gips H 47 cm (incl sokkel)
Elegante vrouw, gesigneerd Dali en gemerkt, fonderie Venturi Arte, H 25,4 cm (incl. sokkel)
Ballerina, gesigneerd Milo (Miguel Fernando Lopez), met bronsgietersstempel, 44 x 35,5 x 8
Gesigneerd, naar Albrecht Durer, 48 cm x H 19 cm
Dame en muzikant, 19e eeuw, gesigneerd Ernest Rancoulet, H 20,5 cm