zeldzaam met originele etui
heilig hart, G. Delafontaine ca 1930
ca 1900
jager met hond
R. Guerbe France, naakte dame
basset hond
in kobalt blauw, maroeska plm16-delig
Queen Elizabeth
o.a. Ideal
ca 1960 gemerkt Decoene Kortrijk Compleet, in hardhout
met koperen sluiting Metage
ca 1900 hoogte: 180cm x 102cm breedte
opdienwagen
19e eeuws
hoogte 40cm