met koperen sluiting Metage
ca 1900 hoogte: 180cm x 102cm breedte
orgelspeler
opdienwagen
hoogte: 207cm x breedte 100cm
plm 15 stuks
plm 12 stuks
19e eeuws
hoogte 40cm
smid, J. Guillot, ca 1900 hoogte: 62cm
werkend
religieus
email op koper, romantisch tafereel getekend, Jean Paul Boucharel, Limoges Groot formaat, 40cm x 46cm
plm 20 stuks
olie op doek
zittende man bij boom, vintage ca 1970
dame in vergulde lijst breedte 100cm x 120cm hoog
hoogte: 110cm