in doos o.a. siervazen plm 7 stuks
in doos o.a. biscuit, siervazen
in doos groot glasservies met vergulde rand plm 30 stuks
in doos Chinese sierborden, vazen plm 20 stuks
lengte: 115cm
hoogte: 55cm
Neo gotiek koper ca 1900 afneembaar hoogte 65cm
houten sokkels
bruin hoogte: 60cm
GM
Etma
Belle
met oude speaker
Philips Bi-ampli
in massief wortelhout
hoogte: 250cm
hoogte: 40cm
geel koper
hoogte: 45cm
massief koper
keramiek
Vlaam geel-koper
in koperen vatting
koper diameter 44cm
in tin op plateau
2 medailles tier Le Mans 1909
rood koper 19e eeuws
rood koper
klein formaat lengte 95cm x hoogte 65cm