Lichte gebruikssporen, geen doos, getest en werkend, ok, Zyxel Cloud WiFi 6 AX1800 Outdoor AP (802.11ax Dual Band), WLAN met Smart Mesh, bescherming volgens IP55 en MU-MIMO, stroomvoorziening via PoE, beheerd via Nebula App/Cloud of Standalone [NWA55AXE], B09GYMHKG9
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, NETUM Draadloze Bluetooth-bonnen thermische printer, draagbare persoonlijke rekeningprinter 2 inch 58 mm mini USB POS-printer voor restaurantverkoop retail compatibel met Android/PC/Windows/Linux, B0854CCF75
Ongebruikt, ok. Phonak TV Connector 2.0 voor draadloze tv-aansluiting, B0957KJH8X
Ongebruikt, ok. NetumScan Bluetooth Ring Barcode Scanner Draagbare Mini 1D CCD Barcode Reader Scanner voor Mobiele Betaling Computer Scherm Ondersteuning POS/Android/iOS/Mac/Windows/Linux/Ipad Systeem NSR3, B08CDRTZT7
Ongebruikt, getest en werkend,ok, kleur zwart, geen doos. Elektrische handwarmers, 10.000 mAh, split magnetisch, dubbelzijdige handwarmer, powerbank, USB-oplaadbaar, draagbare zakwarmer met 3 verwarmingsmodi, voor camping, B0BJCMF4ML
Ongebruikt,getest en werkend, ok, TESmart 4K Ultra HD 4x1 3840x2160 @ 60Hz 4: 4: 4 HDMI KVM-switch met 2 1,5 m KVM-kabels die USB 2.0-apparaatbediening ondersteunen Maximaal 4 computers/servers/DVR (ZWART) B07K1YCR3Y
Lichte gebruikssporen, ok. OnePlus Type-C Bullets zwart, B07JM2LTWH
Ongebruikt, ok, UncleHu® Krachtige verrekijker voor volwassenen met weinig licht nachtzicht, compacte waterdichte verrekijker voor vogelobservatie, jacht, reizen, voetbalwedstrijden, stergazing met draagtas en riem, B07K2NML73
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Vitade 960A Pro Webcam, 1080P Full HD, met microfoon en ringlicht, voor computer, pc, USB-camera, voor streaming videochat, opname, Mac Windows laptop, conferenties, games, Skype, OBS Twitch YouTube Xsplit, B07S5KYQBH