Rijksweg 442 loods B1
Aluminium - Europees gekeurd EN1004 Gekeurd
10 pcs 2x11 dubbele ladder TÜV gekeurd, Nieuw in verpakking - aluminium- 5,20 meter Verkoopwaarde 10 pcs x 260 euro
Kamersteiger met wielen , platform en luifel, De steiger heeft wat krasjes en gebruikssporen
Bordestrap met transport schade, Nog nieuw maar zitten wat deukjes Stang krom, Perfect nog te gebruiken na herstelling
2x11 dubbele ladder TÜV gekeurd, Nieuw in verpakking - aluminium- 5,20 meter