Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, NETUM Draadloze Bluetooth-bonnen thermische printer, draagbare persoonlijke rekeningprinter 2 inch 58 mm mini USB POS-printer voor restaurantverkoop retail compatibel met Android/PC/Windows/Linux, B0854CCF75
Ongeopend, AmWile Accu Mini-ventilator , stil, inklapbaar , Staand of klembaar, via USB, draagbare tafelventilator, 360 graden draaibaar,1800 mAh-batterij , diam ca 20cm, B09BZD6QRR
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NETUM Draadloze Bluetooth-bonnen thermische printer, draagbare persoonlijke rekeningprinter 2 inch 58 mm mini USB POS-printer voor restaurantverkoop retail compatibel met Android/PC/Windows/Linux, B0854CCF75
Ongebruikt, ok, verpakking beschadigd, BONTEC Muurbeugel voor 2 monitoren voor schermen van 13 tot 27 inch met een gewicht tot 8 kg, volledig verstelbare monitorarm met gasveer, ergonomische hoogteverstelling, kantel/roteren, VESA 75x75/100x100, B0B5G4YCK7
Ongeopend, HOMEPROTEK Kabelgootset, kabelafdekking voor muur, plafond en vloer, 3 m ultraplatte kabel zelfklevend met 2 I-aansluitingen, kabelafdekking voor tv, B0BS6Y6PV1