Ongebruikt, getest en werkend, geen doos. MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Ongebruikt, ok. Bonvoisin Trekker voor 2/3 bakken, van koolstofstaal, voor tandwielen, kogellagers, stuurwielen, riemschijven (8 inch), B0BPM53XGK
Ongebruikt, ok, foto indicatief, kleur is chroom. ARCORA Wastafelarmatuur, waterkraan badkamer van 304 roestvrij staal armatuur wastafel met 60 cm aansluitslangen, chroom
Ongebruikt, ok. Tohlar Keuken Uitschuifbare Kraan, Keukenkraan Met Enkele Handgreep Roestvrij Staal Hogedruk Spoelbakkraan 360° Draaibaar, Geborsteld Nikkel Keukenkraan Koud en Heet Water, B09YCGQ3WJ
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking. Grohe Tempesta 100 doucheset
Ongebruikt, ok. Badkamer Wastafel Kraan Knoppen Hoge Boog Waterval Uitloop Ijdelheid Wastafel Mengkraan Naar Boven Wijdverspreide Badkuip Vulkraan - voor Badkamer Bar en Keuken, B0C6111LG8