Rijksweg 442 loods B1
vv afstands en vaste bediening, binnen en buiten-unit (staat op dak, makkelijk bereikbaar)
Aluminium - Europees gekeurd EN1004 Gekeurd
Verstelbaar kamersteiger – Rolsteiger 400 cm . EN1004 Gekeurd - Nieuw - aluminium verkoopwaarde 2200 euro
Kamersteiger met wielen , platform en luifel, De steiger heeft wat krasjes en gebruikssporen