Ongebruikt, niet getest, ok, Swark Accu G3HTA020H Compatibel met Microsoft Surface Book 1 CR7 13.5" CR7-00005 CR7-00007 Series Notebook DAK822470K, B07Q75KB9D
Lichte gebruikssporen, ok, Licht beschadigde verpakking, ZENEC ZE-RVSC175 - Dual Lens Rear View Camera System for Partial and Fully Integrated Motorhomes with Night Vision LEDs - Large Viewing Angle , B096T1916Y
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HK Gaming Sirius M Ultralichte, met honingraatpatroon, vergeten tweehandige, bekabelde gamingmuis - 6 toetsen - 12.000 CPI - 54 g (Sirius-M, zwart), B08LZZ759T
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zyxel PoE injector 1-2,5-5G MultiGig 802.3bt [POE12-60W]
Ongebruikt, ok, Switch Smart ADMINISTRABLE 8 poorten GBPS RJ45 - niet RACKABLE, B09QGNJV45
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, D-Link DGS-1005D/E - DGS 1005D - Switch Gigabit - onbeheerd - 5 x 10/100/1000 - B00TY1LR94
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, BingoFit Fitnesstracker, fitnessarmband, horloge met stappenteller, horloge, slaapmonitor, bloeddruk, bloedzuurstof SpO2, 1,47 inch HD-kleurendisplay, 25 sportmodi, smartwatch voor dames en heren, B0B4JL28DP
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok,handleiding ontbreekt, BingoFit Fitnesstracker, fitnessarmband, horloge met stappenteller, horloge, slaapmonitor, bloeddruk, bloedzuurstof SpO2, 1,47 inch HD-kleurendisplay, 25 sportmodi, smartwatch voor dames en heren, B0B4JL28DP