Rijksweg 442 loods B1
type 124T
1e inschrijving 1992
Inhoud: 2497cc
Vermogen: 66 kw
Km: 311.048
Inschrijvingsbewijs aanwezig
Gelijkvormigheidsattest: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm: 2
Gekeurd tem 2025
Opm : voertuig werd volledig gerestaureerd en nagezien in 2021