Consumentenveiling Wielsbeke

504

Retourgoederen van webshopgigant.
Sommige producten vertonen gebreken, andere zijn nieuw, andere AB-grade = producten zijn nieuw maar geopend of verpakking beschadigd.

Thuislevering mogelijk: 15€, ongeacht aantal kavels (met uitzondering van goederen waar dit vermeld staat)
uit deze veiling EN veiling 503

No viewing day(s)
No collection day(s)
20/09/2016 - 12:00
05/10/2016 - 19:00
206 lots
€ 10
€ 10
Lot nr:
118
1x Kenwood waterkoker, type: kMix SKM031, kleur: rood. De Kenwood kMix SKM031 waterkoker in de vorm van een fluitketel met een rood geverfde metalen behuizing heeft een vermogen van 2200Watt. De SKM031 is v.v. een inhoud van ca. 1,25 liter, een uitneembaar en afwasbaar kalkfilter, watervenster en snoeropbergmogelijkheid. Let op! Dit product heeft gebruikssporen: meerdere malen gebruikt.
€ 7
€ 13
Lot nr:
129
PHILIPS WATERKOKER ZW. HD4646/20 doos beschadigd
€ 7
€ 21
Lot nr:
130
BLENDER ALL-IN-ONE
€ 7
€ 20
Lot nr:
131
Tristar Staafmixerset Mx-4146 doos vochtig geweest
€ 10
€ 22
Lot nr:
132
1x Meliconi prullenbak, type: touch, kleur: zwart, materiaal: metaal, inhoud: 40 liter, vorm: rond, gewicht: 4,1 kg. Afmeting ca. 32x73x32 cm. V.v. deksel, afvalzakhoude
€ 10
€ 10
Lot nr:
133
1x Weegschaal Haceka. Type Mango, exclusief batterij. Adviesprijs 45,00 Euro. Dit betreft een product.
€ 10
€ 22
Lot nr:
134
Wmf snelkookpan, type: perfect, kleur: zilver, materiaal: roestvrij staal. Inhoud: 2,5 liter, gewicht: 2,5 kilo, afmeting ca.11,5x18x18 cm, geschikt voor alle warmtebronnen, v.v. deksel. Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele lichte krasjes op de deksel van de pan. Tevens heeft dit product lichte gebruikssporen.
€ 10
€ 12
Lot nr:
138
Princess grillplaat, type: Table Grill Superior 01.102240.01.001, kleur: zwart. V.v. 3-laags anti-aanbaklaag, spatels. Wattage: 2500 Watt. Afmeting ca. 26x46 cm, gewicht: 3480 g. Let op! Dit product heeft een beschadiging: deukje op de rand van de bakplaat.
€ 10
€ 0
Lot nr:
174
1x Princess tafelgrill, type: Pure Terra. Afmeting ca. 50x25 cm, materiaal: bamboe, lengte kabel ca. 2 meter. V.v. regelbare themostaat, keramische coating. Let op! Dit product heeft gebruikssporen: aangebrande vet resten.
€ 10
€ 0
Lot nr:
175
1x Bourgini gourmet, type: Classic Fun-To-Cook, kleur: zwart. Afmeting ca. 23x72x6 cm, gewicht ca. 3120 gram, maximaal aantal personen: 4, aantal pannen: 4, vermogen: 1600 Watt. Is inclusief 4 spatels. Let op! Dit product heeft een beschadiging: op de warmteplaat zit een verbrandingsvlek.
€ 10
€ 14
Lot nr:
176
1x Severin koffiezetapparaat, type: supreme 10 KA4460, kleur: zwart. Afmeting ca. 305x355x255 cm. Materiaal: kunststof. Inhoud glaskan 1,4 liter, 1000W, auto shut off, aroma functie, waterniveau aanduiding, warmhoudplaat, controlelampje, digitale timer, zwenkfilter. V.v. koffiezetapparaat, glaskan met deksel, gebruiksaanwijzing. Let op! Dit product heeft lichte gebruikssporen
€ 10
€ 14
Lot nr:
177
1x Philips koffiezetapparaat, type: hd7688/20, kleur: zwart/grijs. Vermogen: 1400 Watt, bereidingstijd: 10 minuten, inhoud: 1,2 liter, afmeting ca. 24,7x26x34,6 cm, gewicht: 3602 gram, snoerlengte: 0,85 meter. Let op! Dit product heeft een beschadiging: enkele lichte krassen op de behuizing. Tevens heeft dit product lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik.
€ 10
€ 10
Lot nr:
178
1x Carmen 3-in-1 krultang, type: CT6338 3-in-1 Celebrity. Bij de Carmen CT6338 3-in-1 Celebrity krultang krijgt u 3 opzetstukken voor verschillende krullen. Voor grove, losse krullen gebruikt u de 38mm en voor wat fijnere krullen de 32mm of 25mm. De temperatuur is variabel instelbaar van 120 tot maximaal 200 graden Celsius. De temperatuur stelt u in middels de druktoetsen en op het lcd-scherm ziet u de temperatuur. Verder heeft de CT6338 een keramische coating, zo wordt de warmte optimaal verdeeld. Het snoer draait mee en de krultang warmt snel op. Deze Carmen krultang is het meest geschikt voor halflang tot lang haar. Let op! Dit product heeft een beschadiging: op het opzetstuk van 38 mm zitten krassen.
€ 10
€ 0
Lot nr:
189
1x Tefal elektrische wok, type: wo 3000, kleur: zilver/zwart. Vermogen: 1300 Watt, afmeting ca. 400x200x400 mm, gewicht: 3437 gram, v.v. thermo-spot, anti-aanbaklaag, afneembare kookpot, controlelampje, glazen deksel. Let op! Dit product heeft gebruikssporen: lichte gebruikskrassen in de pan.
€ 10
€ 10
Lot nr:
193
1x Bestron chocoladefontein, kleur: blauw, vorm: rond, vermogen: 240 Watt, maximaal aantal personen: 6, gewicht: 2748 gram. Afmeting ca. 261x231x264 mm. Let op! Dit product heeft gebruikssporen chocoladein de hulpstukken
€ 5
€ 5
Lot nr:
194
1x Piral stoofpot voor vis, type: terracotta voor vis, kleur: rood. Type pan: braadpan. Vorm: ovaal. Ovenbestendig: ja. Vaatwasserbestendig: ja. Materiaal: aardewerk. Materiaal deksel: aardewerk. Diameter: 25 cm. Inhoud: 3,4 liter. Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: de deksel.
€ 30
€ 0
Lot nr:
198
1x Stelton thermoskan, kleur: zilver. Inhoud ca. 1 liter, materiaal: rvs, diameter ca. 10,5 cm, hoogte ca. 30 cm, gewicht ca. 1,2 kg. EAN: 5709846001008.Let op! Dit product heeft gebruikssporen
€ 30
€ 35
Lot nr:
199
1x Kenwood staafmixerset, type: kMix, kleur: rood. Aantal snelheden: 5, gewicht ca. 5045 gram, vermogen: 700 Watt. Is vaatwasserbestendig. Is inclusief hakmolen, garde. Let op! Dit product heeft een beschadiging: krasjes op de deksel, opberg systeem is aan de rechterkant een beetje krom maar staat wel stabiel. Tevens ontbreekt de grote afdekdop voor het grote mes.
€ 15
€ 15
Lot nr:
203
Geschikt voor: gemalen koffie, aantal kopjes: 8, inhoud ca. 1 liter, afmeting ca. 29x32x17 cm, gewicht ca. 3701 gram, snoerlengte: 0,61 meter. Let op! Dit product heeft een beschadiging: een scheur in de deksel van de waterkan
€ 5
€ 0
Lot nr:
237
in verpakking
€ 5
€ 7
Lot nr:
251
€ 35
€ 35
Lot nr:
283
Let op! Dit product heeft een beschadiging: kras op het waterreservoir. Tevens heeft dit product gebruikssporen: verkleuring in de koffiecuphouder. Gratis koffiecups ontbreken
€ 40
€ 0
Lot nr:
305
Let op! Dit product heeft een beschadiging: de juiste roerstok zit er niet bij en hij is gebroken