Rijksweg 442 loods B1
Type: 150LDCR
VIN: WF0AXXGBVASM44536
1e inschrijving:14/02/1996
Km: 170.168
Brandstof: diesel
Inschrijvingsbewijs en gelijkvormigheidsattest aanwezig
2 sets sleutels
Gekeurd tot 27/04/2019