Verkoop wegens stopzetting
Extra info: 056358848 of 0475734088
oa: kantoorartikelen, verpakkingsmateriaal, etiketten
type: T90, vv nummerhouder, tickets, display, staander
plm 15 items
vv 12 vleesbakken, 1000x600x1420
vv 11 vleesbakken, 1000x600x1420
geschikt voor euro-bakken, 640x550x1500
laag model, 600x400x120, ongebruikt
50l, vv deksel + kar
laag model, 600x400x120, samen met kar
470x380x150, samen kar
beschadigd, plm 98 stuks, samen met 9x kar