Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen
28" elektrische damesfiets, wit,
Shimano 7-speed revoshift,
Accu: Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager,
Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zwart,
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zwart/champagne,
Shimano Nexus 3,
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, wit,
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, blauw,
Shimano Nexus 8,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets, zwart,
Shimano 7-speed,
Accu: Li-ion Shimano STEPS 36V/11,8 AH afneembaar onder bagagedrager,
Motor: centraal, Shimano STEPS 36V/250WATT, aluminium frame,
gewicht: 22 kg, AXA solid slot, voorvering
licht beschadigd
Shimano 7-speed,
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, grijs,
Shimano Nexus 8,
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, zwart/champagne,
Shimano nexus 8,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, grijs/zwart,
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, Grijs/antraciet,
7-speed shimano revoshift,
Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
licht beschadigd
Shimano Alivio 9-speed,
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets, champagne/blauw,
Shimano 7-speed revoshift,
licht beschadigd