Bezichtiging mogelijk op:
Ma, di, wo en vrij: 10u-16uZat: 9u-11u
Extra info: 0475/464383
gesigneerd
Italiaans
vlas kapellen 1958
met allerlei
met beeld
2 ossen
Koe en boerin
vazen en schalen
dia 65cm en 2 ijsemmers
19e eeuw