Lichte gebruikssporen, ok, enkel speakers niet de auto-specifieke plastic adapters, 884938409711
Getest en ok, B07H3SZSZY , bij opstart komt renault logo erop maar kan in iedere auto
Ongebruikt en ok, 5054511242751
Ongebruikt, los in doos, ean 4006132161691 , 571x203x119cm
Ongebruikt, geen verpakking, ean 8718546659607
Ongebruikt, volledig, B010UVP4L8
Ok, heel lichte gebruikssporen, 8050049632375
Gebruikssporen, 1 boutje afgebroken makkelijk te vervangen, getest en werkend, deuk achteraan
Ongebruikt, beschadigde plastic opbergbox, ean 4008153755187
Zwart, Ongebruikt, "zweet" beetje, miss bij te vullen, 5906083170058
Diverse merken en diktes, oa DR90 (VW-Audi) ; DR041DR043 (VW) DR096 ; 8 sets
Plm 10 items, niet gecontroleerd, oa beschermhoes, startkabels OBII lezer;
Ongebruikt, geen verpakking, 431x165x120cm ; grijs B073SPH5J8
Plm 7 items, Oa inklapbare step, ambiti tank fresh, mobile toilet
Retours, ongebruikt, geopende dozen, filters, remschijven, Bosch Febi, TRW, brembo PLM 30 items Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering