Ongebruikt, stop en moeren om handvat vast te maken ontbreken
Getest en werkend, handvat afgebroken bovenaan, lichte gebruikssporen
Gebruikt, getest en werkend, motor maakt meer lawaai dan normaal
Ongebruikt, getest en werkend, 5035048705216
Gebruikt, toestel toont geen meter dus toestel waarschijnlijk na te zien, accessoires inbegrepen
Gebruikt en watersporen, ean 9427073205834n beschadigde wateraanvoerslang en klein deukje bovenaan, in metaal Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, transportschade doos met deuk in kolom en kleine spot bovenaan, ean 9427073208545 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, wit, getest en werkend, 35616215048920 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Wenko douchewisser vacuumock, Roca Soapdispenser, kleefbaar handvat RVS
Ongebruikt, getest en werkend, ean 8427950304460