Mix of controlled return goods, unopened and private goods
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Ongeopend , Bladhark 22 tanden metaal 1500mm + Spade met houten handvat 1150mm + Schop met houten handvat 1150 mm
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt
Donkergroene met pastelgroen waterdichte schoenen maat 39 lichte gebruikssporen
Donkerblauwe sneakers met roze binnenkant maat 39 gebruikssporen